Kurumsal / Hakkımızda / 


          Firmamız 1996 yılında Murat Akdemir tarafından Ankara'da kurulmuştur. 500 m2 kapalı alana sahip atölyemizde üretimlerimizi sürdürmekteyiz. Uygun fiyata kaliteli ürünler imal ederek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

          Dijital ve Serigrafi baskı ile özel uygulamalar yapmaktayız. Özel dikim bayraklarımız rüzgara, neme, yağmura ve güneşin etkilerine karşı dayanıklıdır. Kumaşa dijital baskı yapan makinemiz ile siparişleriniz bir kaç saate hazırlanıp teslim edilir.

 

          Siparişleriniz tüm Türkiye'ye anlaşmalı kargo ile 2 gün içerisinde teslim edilir. Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir, beğenmediğiniz ürünleri iade etme imakanınız vardır. 

 

          Başlıca imalatlarımız; Büyük Türk Bayrakları İmalatı, Masaüstü Bayrakları İmalatı, Hatıra Flamaları İmalatı, Telalı Makam Bayrakları, Süsleme Flamalar İmalatı, Kırlangıç bayrak imalatı,  Gönder Bayrakları İmalatı, Askeri Flama İmalatı, Atatürk Posterleri,  Araç Forsları İmalatı, Kumaşa Dijital Baskılar, Bayrak - Flama Aksesuarları, Olta Plaj Bayraklar'dır.

 

          Firmamız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz. 

 

Saygılarımızla

 

Başkent Bayrak

   

 

 

BAŞKENT BAYRAK
Adres : Doğanbey mah.İbrahim Müteferrika Sokak 4/1 Rüzgarlı/Altındağ/ANKARA
Tel : +90 312 3240730
Fax : +90 312 3116811
Email : info@baskentbayrak.com

 

 

Tasarım FilNet. Her Hakkı saklıdır.2014